Zwroty i reklamacje

WARUNKI ZWROTU I ANULOWANIA 

Możesz zwrócić plakat, w terminie do 14 dni kalendarzowych od daty zakupu i musisz fakt ten poprzeć pisemnym oświadczeniem. Oświadczenie należy wysłać listem poleconym lub załączyć do paczki ze zwracanym towarem. O zachowaniu terminu decyduje data stempla pocztowego. Jeśli 14 dni minęło od otrzymanego zakupu, niestety nie możemy zaoferować wymiany ani zwrotu. Towar zwracany nie może nosić oznak użytkowania.
Wszystkie koszty (w tym koszt dostawy do klienta) zostaną zwrócone. Ponosisz jedynie koszt zwrotu towarów do siedziby Follygraph. Gdy otrzymamy zwrot, wyślemy do Ciebie e-mail, aby powiadomić, że otrzymaliśmy produkt. Będziemy również informować o zatwierdzeniu lub odrzuceniu Twojego zwrotu. Jeśli zwrócony produkt zostanie zatwierdzony, wówczas kwota zakupu zostanie zwrócona - przez ten sam kanał, który został użyty do zapłaty za towar. 

WYMIANA (REKLAMACJE)

Wymieniamy tylko produkty uszkodzone lub zniszczone. Jeśli chcesz wymienić towar na ten sam produkt, wyślij do nas e-mail ze zdjęciem uszkodzonego produktu na info@follygraph.com i wyślij przedmiot na adres:

Follygraph Grażyna Maniecka

Droga Mleczna 26 

87-134  Gutowo

 

Masz 2 miesiące na złożenie reklamacji po odkryciu błędu w zakupie. Follygraph rozpatrzy reklamację w terminie 14 dni kalendarzowych od otrzymania formularza reklamacyjnego.

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl